Tunhe Ltd. Yra didžiausia pomidorų apdorojimo įmonė Azijoje ir antra pagal dydį pasaulyje. Pomidorų pasta su šios įmonės etikete yra pardavinėjama Šiaurės Amerikos, Europos, NVS ir Rytų Azijos šalyse ir tai suteikia jai gerą vardą tarp populiariausių pasaulyje pomidorų pastos gamintojų. 1998 metais kompanija integravo visus pomidorų konservų fabrikus Xinjiange ir aštuonis iš jų sujungė.
   Taip pat kompanija investavo Langfange, Hebei srityje į naują pomidorų pastos gaminimo liniją, ir tai padidino pomidorų apdorojimo mastą iki 240 000 tonų per metus.
   Be to, pradėjusi pomidorų gaminiais bei naudingais morkų gėrimais Tunhe kompanija dabar planuoja gerai panaudoti Xinjiango natūraliuosius išteklius, tokius kaip vynuogės, granatai, abrikosai, persikai ir šilkmedžiai, intensyviam apdirbimui.
   Tunhe taip pat skiria lėšas žemės ūkio struktūroms, skatindama ūkininkus nugalėti skurdą ir pasiekti gerovę, bei prisideda prie ekonomikos plėtojimo Xinjiange.


UAB „Holly Baltija“     Kaunas, Žemaičių g. 31     Tel. +370 37 426984     Mob. +370 698 23936     hollybaltija@takas.lt